رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که پس از تخریب خودروی شهروندان با استفاده از سلاح سرد قدرت‌نمایی می‌کرد.

پایان قدرت‌نمایی با سلاح سرد؛ عامل تخریب ۵ خودرو دستگیر شد+ فیلم

به گزارش خبرنگار انتظامی مهندسی صنایع، روز بیست و نهم مهرماه خبری مبنی بر تخریب اموال شهروندان توسط یک موتورسوار در محله نازی آباد تهران به پلیس اطلاع داده شد. بررسی های اولیه نشان از این داشت که فردی با استفاده از یک قبضه قمه اقدام به تخریب شیشه‌های پنج دستگاه خودرو و قدرت نمایی کرده بود که بلافاصله تیم عملیات کلانتری 130 نازی آباد به محل اعزام شد. با توجه به اینکه متهم قبل از حضور واحد گشت از محل متواری شده بود مأموران پلیس با بررسی فیلم‌های دوربین مدار بسته در محل وقوع جرم مشخصات ظاهری متهم را در اختیار کلیه عوامل گشتی قرار داده و طرح مهار اجرا شد و متهم کمتر از یک ساعت در حالی‌که با موتور سیکلت قصد متواری شدن داشت دستگیر شد. 

سرهنگ علی قاسم‌پور رئیس پلیس پیشگیری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی مهندسی صنایع با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این متهم 20 ساله دارای سابقه شرارت در تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر اخلال در نظم و امنیت و همچنین تخریب اموال شهروندان اعتراف کرد که تاکنون 5 نفر از شکات به کلانتری مراجعه کردند.  سرهنگ قاسم پور با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم امنیت به جد برخورد می شود، خاطرنشان کرد: متهم به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.  فیلم زیر صحنه‌هایی از تخریب خودروها توسط متهم و در ادامه دستگیری وی را به تصویر می‌کشد.

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید