در 2 بازی ابتدایی هفته نوزدهم لیگ برتر نساجی مقابل پیکان متوقف شد و آلومینیوم نیز از سد مس گذشت.

هفته نوزدهم لیگ برتر| توقف نساجی با رونالدو شدن تمیروف!/ رحمتی سد مسی را شکست

به گزارش خبرنگار ورزشی مهندسی صنایع، هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 15 امروز با برگزاری 2 بازی آغاز شد. نساجی یک- پیکان یک در ورزشگاه وطنی قائمشهر نساجی مقابل پیکان با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا برای پنجمین بازی متوالی در کسب برد ناکام بماند. شاگردان حمید مطهری که از این دیدارها فقط 2 امتیاز گرفته‌اند به صورت موقت با 22 امتیاز در جایگاه دهم باقی ماندند. تیم مجتبی حسینی نیز با این تساوی 21 امتیازی شد و موقت رده دوازدهم را حفظ کرد.

داور: یعقوب آشوری کمک‌ها: امین زاهدی و علیرضا صیاد کارت زرد: کریم اسلامی و عرفان گل‌محمدی از نساجی/ سامان فلاح و شیرزود تمیروف از پیکان کارت قرمز: – گل: حامد شیری(49- پنالتی) برای نساجی/ شیرزود تمیروف(70) برای پیکان شیرزود تمیروف پس از به ثمر رساندن گل تساوی پیکان پیراهن خود را از تن درآورد و به سبک کریستیانو رونالدو شادی گل کرد. وی پس از بر تن کردن پیراهن خود هم شادی معروف شیخ دیاباته را انجام داد.

در دقیقه 88 صحنه مشکوکی درون محوطه جریمه پیکان با برخورد توپ به دست مدافع این تیم رقم خورد اما یعقوب آشوری اعتقاد داشت قبل از این صحنه ایوب کلانتری روی محمد علی کاظمی خطا کرده است. همین موضوع برای لحظاتی سبب درگیری بازیکنان 2 تیم شد. آلومینیوم اراک 2- مس رفسنجان یک شاگردان مهدی رحمتی با کسب دومین برد متوالی خود در بازی‌های خانگی دور برگشت، 28 امتیازی شده و به رده ششم صعود کردند. تیم محمد ربیعی  نیز با این شکست نتوانست رکورد نباختن خود را به 10 دیدار متوالی برساند و با 25 امتیاز به جایگاه هفتم سقوط کرد.

داور: موعود بنیادی‌فر کمک‌ها: محمد علی پورمتقی و علیرضا طاهرخانی کارت زرد: حسین پورحمیدی از آلومینیوم کارت قرمز: – گل: محمدرضا آزادی(23) و هانسل زاپاتا(51) برای آلومینیوم/ گادوین منشا(60) برای مس محمدرضا آزادی در دقیقه 9 موفق به گلزنی شد اما طاهرخانی این گل را آفساید اعلام کرد. پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید