استاندار قزوین گفت: سربازان جبهه مقاومت امروز پرچم کلمه حق را بلند نگه داشته اند و به کسانی که جز زبان زور نمی فهمند، توان ملت اسلام را تفهیم کردند که اتفاقات بسیار قابل توجهی است و نشان دهنده این است که امکان لازم برای استقرار کلمه الله در جامعه جهانی وجود دارد.

«سربازان جبهه مقاومت» توان ملت اسلام را به رژیم غاصب صهیونیستی تفهیم کردند

به گزارش مهندسی صنایع از قزوین، محمدمهدی اعلایی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان قزوین که با حضور حجت الاسلام حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری کشور در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: هفته فراجا فرصت مناسبی برای تقدیر و قدردانی از تلاش های مجاهدان خاموشی است که شاید خیلی از مردم نسبت به این تلاش ها مطلع نباشند ولی این مجاهدت ها منجر به ایجاد آرامش و امنیت با ثبات در جامعه شده است و ما قدردان همه این زحمات خالصانه هستیم.

وی افزود: اتفاقات خوبی توسط دستگاه قضایی استان قزوین در حال انجام است و مسوولان و مدیران این دستگاه نه تنها به مراجعه کنندگان پاسخ می دهند بلکه بر مسائل زمین مانده ای که نیازمند ورود آنها می باشد هم ورود جدی دارند. استاندار قزوین اضافه کرد: اقدامات اخیری که در جهت صیانت از منافع مردم و مقابله با سوءاستفاده از جریان های ناسالم در دستگاه قضا استان قزوین پیگیری می شود، قابل تقدیر و تحسین برانگیز است و تمامی این اقدامات هوشمندانه، مبنایی و با سلامت لازم انجام می شود. این مسوول تصریح کرد: تعامل بسیار خوبی بین دستگاه اجرایی و قضایی در جهت صیانت از منافع مردم در استان قزوین وجود دارد که برکات این تعامل را هر روز بیشتر از گذشته خواهیم دید.

اعلایی با اشاره به حماسه آفرینی مجاهدان فلسطینی گفت: سربازان جبهه مقاومت امروز پرچم کلمه حق را بلند نگه داشته اند و به کسانی که جز زبان زور نمی فهمند، توان ملت اسلام را تفهیم کردند که اتفاقات بسیار قابل توجهی است و نشان دهنده این است که امکان لازم برای استقرار کلمه الله در جامعه جهانی وجود دارد. وی ادامه داد: در این مسیر دعای خیر مؤمنین و مسلمانان در پیروزی های جبهه مقاومت و تسریع در فروپاشی جریان کفر موثر خواهد بود و امیدواریم پیروزی های جبهه مقاومت روز به روز افزایش پیدا کند. پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید