مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نور گفت: ولایت، رسالت اصلی پیامبر اکرم (ص) و حقیقت مکتب اوست و نگرانی اصلی ایشان ادا کردن حق ولایت توسط امتشان بود.

رسالت پیامبر اکرم(ص) انتقال ولایت بود

به گزارش مهندسی صنایع از شهرستان نور، حجت‌الاسلام میثم بابایی در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) که در ساحل شهر نور برگزار شد، اظهار کرد: ولایت، رسالت اصلی پیغمبر اکرم (ص) و حقیقت مکتب اوست که در یک جنگ شناختی تحریف عجیبی ایجاد شد و تاکنون ادامه دارد. وی افزود: پس از رحلت پیامبر نتیجه حکمرانی آل معاویه به جایی رسید که کریم اهل بیت (ع) مذهب المومنین، لقب گرفت و محصول این حکمت در زمان امام حسین(ع) حادثه کربلا را رقم زد.

حجت الاسلام بابایی تصریح کرد: نگرانی پیامبر نماز، روزه، خمس و زکات نبود بلکه نگرانی ایشان ولایت بود، اینکه آیا امتش حق ولایت را ادا می‌کنند یا خیر. مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه نور با اعلام اینکه در سند ملی آمریکا به رخداد سه حرکت در جهان برای منجی شدن این ایالت اشاره شده، عنوان کرد: اول اینکه از سیدنی تا غرب آمریکا، اعتقاد یک‌رنگ شود، دوم اینکه همه زیست آمریکایی پیدا کنند و سوم آنکه همه باید موج تنظیم درک خود را بر موج آمریکا تنظیم کنند. وی خاطرنشان کرد: امروز مظلوم‌ترین جلوه ولایت است، در جنگ شناختی در برخی از کشورهای جهان حجاب ممنوع اعلام شد، اما در کشورمان ایران رهبر فرزانه انقلاب دل‌روشنی می‌دهند و تاکید دارند که به قله اصلی خلقت انسانی نزدیک شدیم که این نوید است. بابایی با بیان اینکه تمام جنگ شناختی روی کلمه ولایت و جنگ ولایت، جنگ هویتی، عقلی و ادراکی است تا عقول را جذب و از آن بهره ببرند، گفت: اگر دامن مادران به فساد کشیده شود، دیگر روح الله عجمیان‌ها و آرمان علی‌وردی‌ها تربیت نمی‌شوند. به گزارش فارس، در این مراسم با برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و صلواتی، اجرای سرود امام رضایی، مرثیه‌سرایی و عزاداری همراه بود. پایان پیام/۸۶۰۲۳/غ

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید