طی یک مراسمی در آستانه‌اشرفیه، کلنگ احداث یک مجتمع سلامت شامل ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شماره یک، پایگاه سلامت و آزمایشگاه مرکزی این شهرستان بر زمین زده شد.

خبرخوب| آغاز احداث مجتمع سلامت در آستانه‌ و تجهیز مرکز همودیالیز لاهیجان

به گزارش مهندسی صنایع از رشت، امروز آیین کلنگ‌زنی و احداث مجتمع سلامت آستانه‌اشرفیه در محوطه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

 این پروژه شامل ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شماره یک، پایگاه سلامت و آزمایشگاه مرکزی است.

 به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین کلنگ زنی مجتمع سلامت آستانه‌اشرفیه، این مجتمع در مساحتی حدود دو هزار و ۱۱۹ مترمربعی در سه‌طبقه احداث خواهد شد.

محمدتقی آشوبی با بیان اینکه تمام تلاش ما اتمام کار، طبق برنامه است، گفت: دولت سیزدهم پای‌کار مردم است و طبق زمان‌بندی‌ها فاز نخست این پروژه طی ۶ ماه آینده آماده افتتاح می‌شود.

هیئت‌ رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین در پایان این مراسم از ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستانه‌اشرفیه بازدید کرد.

وی همچنین از محل احداث مرکز همودیالیز شهرستان لاهیجان بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.

آشوبی در بخش دیالیز شهرستان لاهیجان که در محل بیمارستان سابق (سیدالشهدا) به بیماران ارائه خدمت می‌کند نیز حضور یافت و با کادر پرستاری و بیماران گفت‌وگو کرد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در بخش دیالیز شهرستان لاهیجان و نیاز مبرم بیماران به دستگاه دیالیز، دستور تجهیز این مرکز به ۲ دستگاه دیالیز جدید را نیز صادر کرد.  پایان پیام/۸۴۰۰۸

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید