فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در بازدید از خط دوم مترو شیراز گفت: براساس گزارش‌های ارائه شده و زمان‌بندی که برای اتمام این پروژه تعیین شده، تلاش خواهیم کرد تا خط ۲ زودتر از موعد زمان‌بندی اعلام شده به پایان برسد.

تلاش برای افتتاح زودهنگام خط دوم مترو شیراز

به گزارش مهندسی صنایع از شیراز، سردار عبدالرضا عابد روز گذشته به همراه شهردار شیراز از خط ۲ مترو بازدید کرد و در جریان آخرین روند این پروژه کلان شهری قرار گرفت.  

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: باتوجه به پیشرفت و سرعت اجرایی که پروژه خط ۲ قطار شهری شیراز دارد، انتظار می‌رود تا پایان سال جاری فاز یک این خط به بهره‌برداری کامل برسد.   

عابد با بیان اینکه تنها احداث و بهره‌برداری از خط مترو برعهده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) است، خواستار اقدام مسؤولین استانی در راستای تأمین واگن و اقدامات لازم شد.

 شهردار کلان‌شهر شیراز نیز در این بازدید اظهار کرد: با حضور فرمانده قرارگاه خاتم‌الأنبیا(ص) از سه پروژه مهم طرف قرارداد شهرداری با قرارگاه بازدید شد. 

محمدحسن اسدی با اشاره به بازدید صورت گرفته از خط ۲ مترو ایستگاه دولت عنوان کرد: براساس برنامه زمان‌بندی و از پیش تعیین شده و قول مساعد سردار عابد، تا دهه فجر سال جاری عملیات روسازی خط غربی و ایستگاه‌های نیمه تمام فاز یک خط ۲ مترو به پایان خواهد رسید.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز بیان کرد: براساس قول داده شده در تابستان ۱۴۰۴ عملیات ریلی ادامه مسیر خط ۲ مترو از میدان آزادی تا کلبه سعدی به پایان خواهد رسید  و با بهره‌برداری از آن، مسافرگیری این خط آغاز می‌شود‌.

پایان پیام/ن

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید