در جلسه بررسی و جمع‌بندی موضوعات و طرح‌های دور دوم سفرهای استانی مقرر شد برخی اختیارات به استانداران برای تسهیل امور جاری استان‌ها تفویض شود.

برخی اختیارات به استانداران در دور دوم سفرهای استانی تفویض می‌شود

به گزارش گروه سیاسی مهندسی صنایع، در جلسه بررسی و جمع‌بندی موضوعات و طرح‌های دومین سفر استانی دولت به یزد که بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور، معاون اجرایی رئیس‌جمهور ، وزاری تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت، جهاد کشاورزی، صمت، نیرو، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، استاندار یزد، نماینده ولی‌فقیه در استان یزد، مسئولان دستگاه اجرایی و مقامات ارشد محلی برگزار شد، ۶۴ طرح در حوزه‌های زیربنایی، فرهنگ و هنر اقتصادی، کشاورزی، صنعت، معدن و رفاهی و اجتماعی به ارزش بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان به تصویب رسید.

در این جلسه اعلام شد که در دور دوم سفرهای استانی هیئت دولت علاوه بر بررسی طرح‌های عمرانی، مصوبات تنظیم‌گری و تسهیل‌گری از جمله تفویض برخی اختیارات به استانداران برای تسهیل امور جاری استان‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی برای اجرایی و عملیاتی شدن نزدیک به ۷۰ طرح در حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری در استان یزد و در قالب تفاهم‌نامه و توافقنامه‌های جداگانه همکاری با مقامات استانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید